top of page
ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΣΤΕΓΗ
REBRAND ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ - ΕΤΑΙΡΙΚΑ ΕΙΔΗ
REPANIS TOURS

Περιφέρεια Β. Αιγαίου | Όλα τα ονόματα με τον Αλκιβιάδη Στεφανή

Τα ονόματα των τελευταίων 16 υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων του συνδυασμού «Νέα Δυναμική» ανακοίνωσε την Πέμπτη ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Αλκιβιάδης Στεφανής στην «Αίθουσα Εκδηλώσεων του Μουσείου Οίνου του ΕΟΣ Σάμου».

Παράλληλα με την ευκαιρία κατάθεσης του ψηφοδελτίου, ανακοινώθηκαν όλα τα ονόματα των υποψηφίων.

Τα ονόματα των υποψηφίων κατά Περιφερειακή Ενότητα και ημερομηνία ανακοίνωσης έχουν όπως παρακάτω:



 

31 Αυγούστου ΠΕ Λήμνου

1. Μελάτου Φωτεινή

ΠΕ Λέσβου 1. Αλετρά Ευαγγελία 2. Κάλφα Μαρίνα 3. Λυκαρδοπούλου Μανωλάκα Ειρήνη 4. Σεβαστοπούλου Περσεφόνη 5. Συναδινού Βασίλαρου Δέσποινα ΠΕ Χίου 1. Ανδριάνα Βρατσάνου Αγγελική 2. Κωνσταντά Αικατερίνη 3. Μπελλέ Βερβεράκη Ιωάννα 4. Μπρουζάκη Φύκια Θεοδώρα

ΠΕ Σάμου 1. Βαλσαμίδου Φλώρα 2. Κατόγλου Δήμητρα 3. Χριστοφής Κωνσταντίνος ΠΕ Ικαρίας 1. Λαρδά Ελευθερία 2. Μαυρουδή Ειρήνη 3. Τσάκαλου Κυριακή-Ευαγγελία

Τα ονόματα των υποψηφίων που ανακοινώθηκαν στις 23 και 16 Αυγούστου αντίστοιχα ήταν τα παρακάτω:

23 Αυγούστου 2023 ΠΕ Λήμνου

1. Λημνιού Ελένη 2. Σακαρίκου Χριστίνα 3. Φυλλαδίτης Γεώργιος 4. Χασάπης Σωτήριος

ΠΕ Λέσβου 1. Αρμενάκας Μανώλης 2. Βατός Ιωάννης 3. Βελούτσος Μιχάλης 4. Κόβρας Κωνασταντίνος 5. Μποντάκης Μιχαήλ 6. Πιπίνη Αθήνα 7. Σταματέλη Ειρήνη 8. Τρούμπης Ανδρέας 9. Χατζησάββα Μαρία ΠΕ Χίου 1. Γκλώτσος Ιωάννης 2. Κάνης Ελευθέριος 3. Καραμπουρνιώτης Φίλιππος 4. Κοτσώνης Νίκος 5. Μάντικα Γεωργία 6. Μπουγδάνος Παντελής 7. Νομικός Γεώργιος 8. Νταούτη Αργιέτα – Ειρήνη 9. Πυργελή Μαρία 10. Χατζηπατέρα-Δημητριάδη Κατίγκω

ΠΕ Σάμου 1. Βλαχοπούλου Δώρα 2. Καραγιάννης Δημήτριος 3. Κατσούλης Ιωάννης 4. Σταμούλη Ανεζινιώ ΠΕ Ικαρίας 1. Σηφάκης Ιωάννης

16 Αυγούστου 2023 ΠΕ Λήμνου

1. Αδαμίδης Κωνσταντίνος 2. Γιαρμαδούρος Ευάγγελος 3. Μπούντου Πηνελόπη

ΠΕ Λέσβου 1. Βαλσαμίδης Θεόδωρος 2. Βατή Γαβριέλα 3. Γαβαλά Μυρσίνη 4. Γόμου – Πρωτογεράκη Καλλιόπη 5. Διγιδίκης Ιωάννης 6. Ζαφειρίου Παναγιώτης 7. Καραθανάσης Γεώργιος 8. Κουτσκουδής Ευστράτιος 9. Μακρή Αφροδίτη 10. Μακρή Ελένη 11. Μανωλακέλης Ευστράτιος 12. Νανάσος Νικόλαος 13. Νέμτσα Κυριακή 14. Οικονόμου Μαρία 15. Παραδέλλης Δημήτριος 16. Πετρέλλης Κυριάκος 17. Ρουγκέλλη Διαμάντω 18. Σαρρής Προκόπης 19. Σινάνης Προκόπης 20. Φραντζέσκος Παρασκευάς 21. Χαραλάμπους Συμεών 22. Χατζηκυριάκος Παναγιώτης 23. Ψάνης Γεώργιος 24. Ψούνος Αθανάσιος

ΠΕ Χίου 1. Βατράνης Αθανάσιος 2. Βιτέλλας Φιλόδωρος 3. Γκιάλας Κωνσταντίνος 4. Ευαγγελινός Αιμιλιανός 5. Κοντούδης Μιχάλης 6. Μανάρας Ιωάννης 7. Μερούσης Χριστόφορος 8. Μπλάτζιος Ελευθέριος 9. Τόπακα Αγγελική ΠΕ Σάμου

1. Αμυρσώνη Βασιλεία 2. Καλατζής Αναστάσιος 3. Κατρακάζος Νικόλαος 4. Κωνσταντινίδης Πολυκράτης 5. Πανουράκης Βασίλειος 6. Παυλής Κωνσταντίνος 7. Στεφανής Νικόλαος 8. Τσιτσεκλής Δούκας

ΠΕ Ικαρίας 1. Γενούζος Παναγιώτης

402 Προβολές0 Σχόλια

Σχετικές αναρτήσεις

Εμφάνιση όλων

Comments


ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΟΚΤΟΡΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΚΟ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΜΑΖΙ - ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ
bottom of page